Program II NIEBYWALENCJI

17.XI sobota, Teatr Sztuk
ul. A.Mickiewicza 2 Jaworzno

18:00

Herbatka z Przyborą”

Przesłuchania Konkursowe

Audycja Teresy Drozdy z archiwalnych materiałów o Jeremim  Przyborze

Wspólne śpiewanie piosenek Kabaretu Starszych Panów

Bilety 15 zł

Występy konkursowe oceni Jury:

MAGDA UMER

Znakomita interpretatorka tekstów Przybory, Osieckiej i innych. Piosenkarka o pięknym, subtelnym głosie, reżyser, scenarzystka, aktorka i autorka recitali. Od wielu lat propagatorka twórczości Pana Jeremiego, jego długoletnia przyjaciółka.

 

 

 

JACEK FEDOROWICZ

Wszechstronny twórca obdarzony wieloma talentami, przede wszystkim satyryk i aktor, z wykształcenia artysta malarz. Ponadto: konferansjer, autor tekstów, scenarzysta, felietonista, prozaik, radiowiec, reżyser, grafik, karykaturzysta, humorysta, przenikliwy obserwator i komentator rzeczywistości.

 

 

 

TERESA DROZDA

Dziennikarka radiowa Radia dla Ciebie , twórczyni autorskich audycji o Jeremim Przyborze. Propagatorka twórczości ambitnej opartej na znakomitych tekstach. nieprzerwanie od 1992 roku zajmuje się piosenką artystyczną na antenach Polskiego Radia (Jedynka, Trójka, Radia Dla Ciebie, okazjonalnie inne rozgłośnie regionalne), a od 1998 roku także prowadząc serwis strefapiosenki.pl; Jest redaktorką trzech tomów Dzieł (prawie) wszystkich Jeremiego Przybory.

 

 

PROWADZENIE
Marta Saciuk – Sędzielarz

Wykształcona śpiewaczka ( sopran lirico-spinto), aktorka,  ale przede wszystkim artystka kabaretowa. Frontmanka kabaretu Kwartet Okazjonalny z którym wielokrotnie występowała dla TVP. Jest laureatką nagród na festiwalach kabaretowych PaKA, MULATKA, OSPA, OBORA. Występowała  na FAMIE, a także na wystawie światowej EXPO w Hanowerze. Współpracuje z krakowskimi teatrami Bagatela i Groteska a ostatnio Teatr Nowy.

Z powodzeniem występuje jako gospodarz wielu imprez o charakterze estradowym,  prowadząc je z dużym dowcipem i wdziękiem.

 

 

18.XII niedziela, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
ul. Inwalidów Wojennych 2 Jaworzno

18.00

Koncert Galowy

Koncert Laureatów Festiwalu i wręczenie nagród

Spektakl “Przybora na 102”

Wystąpią:

Magda Umer,
Zespół MUMIO

Bilety 40 zł DO 31.10.2018, OD 1.11 – 50 zł