Home / AKTUALNOŚCI / Sztuka z klasą

Sztuka z klasą

Szanowni,

Jest taka sztuka, są takie wydarzenia na które jakoś tak bezwiednie zakłada się marynarkę a czasem i krawat. To coraz rzadsze są przypadki. Sławomira można słuchać w klapkach i krótkich spodenkach, bo i artysta jakoś tak się do nas odzywa. Starsi Panowie mówili do nas zawsze we frakach, bo i treści które mieli do przekazania jakoś tak do fraków pasowały. Dziś nikt już takich słów nie używa, dziś miast “Już kąpiesz się nie dla mnie w pieszczocie pian” media chętniej pokazują co do dokładnie ze szczegółami oznacza robiąc zbliżenia na wannę w jakimś kolejnym Big Brother.

Ja nie akceptuję takiej sytuacji. Dlatego Postanowiłem przy współpracy z Paweł Silbert, prezydentem miasta Jaworzna oraz Jaworznickiej Izby Gospodarczej reaktywować w Jaworznie znany Wam być może festiwal Niebywalencja odbywający się do tej pory w Krakowie.
Zapraszam Was serdecznie. Kupcie proszę bilet i pokażcie, że piękne słowo i dźwięki bez “łup łup łup” ciągle są jeszcze dla nas wszystkich ważne. Wsiądźcie w samochód, przyjedźcie do Jaworzna. Zaproście znajomych, weźcie rodziców, powiedzcie sąsiadom. Wierzę, że jest nas jeszcze bardzo wielu takich, którzy nie akceptują młócki oferowanej nam przez media. Że zechcemy usiąść w wygodnym fotelu i zachwycić się słowem, którego już nikt tak nie używa. Moim zdaniem Przybora i Wasowski to kosmici. Stać Was na ten kosmos. Ty tylko 50zł.

Widzimy się?

Piotr Skotnicki

Check Also

Werdykt !!!

Mamy już werdykt! Nagrodę główną otrzymali Iza Kubrak i Maciej Sajur za piosenkę Dobranoc. Ponadto …

Fundacja Wasowskich

Od początku istnienia Niebywalencji przyjaźnimy się z Fundacją Wasowskich korzystając z ich wiedzy i grzejąc …