Home / AKTUALNOŚCI / Dziękujemy

Dziękujemy

Dziękuję BARDZO:

– wszystkim uczestnikom konkursu za bardzo wysoki poziom, za serdeczną przyjazną atmosferę, za zdyscyplinowanie i za zupełny brak upierdliwości. Dziękuję, że się zgłosiliście i za Waszą wrażliwość, która potwierdza teorię, że miłośnicy Przybory i Wasowskiego to po prostu świetni ludzie!

– jurorom, którzy podeszli do uczestników z sercem, za ich profesjonalizm, serdeczność i zrozumienie. Teresie Droździe za kapitalną audycję

– dziękuję Marcie Saciuk Sędzielarz za prowadzenie konkursu i gali, za jej ciepło, energię i rolę gospodyni każdego z koncertów.

Panu Konstantemu Przyborze za obecność i perfekcyjne odczytanie werdyktu.

Magdzie Umer i Mumio – za niezwykły spektakl „Przybora na 102”.

– Dziękuję władzom miasta z Panem Prezydentem na czele za przychylność

– Dziękuję współorganizatorom Festiwalu z Teatru Sztuk z Jaworzna, którzy okazali się najlepszymi partnerami, jakich mogliśmy sobie wymarzyć. Szczególnie Marlenie Budak i Annie Ptasznik . Dziękuję Małgorzacie Pawlik za piękne projekty.

– Dziękuję Jaworznickiej Izbie Gospodarczej, bez której impreza nie mogłaby się odbyć za ich wkład w rozwój festiwalu i twórczości przez duże T

– Dziękuję firmie Sylveco za dbałość o urodę pięknej laureatki, Wydawnictwu Mando ( WAM) za ufundowanie książek m.in. o Kabarecie Starszych Panów.

Fundacji Wasowskich za wsparcie moralne oraz nagrody: Nutatki i płyty „Starsi Panowie chórem”. Strefie piosenki za płyty i patronat.

Dziękuję Stacji Kutno – Krzysztofowi Ryzlakowi – za współpracę.

Dziękuję uroczym wolontariuszkom Natalii Sanockiej i Karolinie Skotnickiej. Anecie Tabiszewskiej za wsparcie organizacyjne. Karolinie Korneszczuk za partnerstwo.

Paulinie Trojeckiej Wójcik i Monice Molas- Wołos za pomoc w organizacji Imprezy.

I wreszcie Piotrowi Skotnickiemu, którego determinacja doprowadziła do Niebywalencji w Jaworznie.

Do zobaczenia, mam nadzieję, wkrótce

 

Agnieszka Kozłowska

– dyrektor artystyczny festiwalu i komisarz konkursu.

Check Also

Fundacja Wasowskich

Od początku istnienia Niebywalencji przyjaźnimy się z Fundacją Wasowskich korzystając z ich wiedzy i grzejąc …

Nasza charyzmatyczna prowadząca

Marta Saciuk – Sędzielarz Wykształcona śpiewaczka ( sopran lirico-spinto), aktorka,  ale przede wszystkim artystka kabaretowa. …