Home / AKTUALNOŚCI / GALA!

GALA!

gala-komplet

Koncert galowy odbędzie się 19 grudnia w sobotę o godz. 19.00 i nosi tytuł „Klinek na splinek”, będący również nawiązaniem do fragmentu tekstu piosenki Jeremiego Przybory:

Piosenka to jest klinek
na spleenek –
na brzydki bliźniego uczynek –
na braczek rzucony na rynek –
na taki jakiś nie taki ten byt.

Będzie to spotkanie w bardziej tradycyjnym stylu i jednocześnie koncert laureatów Festiwalu. Oprócz nich wystąpi Magda Umer i Chór Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrygenturą Andrzeja Borzyma. Wszystko to okrasi swoja niebanalną osobowością prowadzący – Artur Andrus. Całość wyreżyseruje znakomity reżyser telewizyjny i teatralny Krzysztof Jaślar.

Będzie to wyjątkowy koncert w wyjątkowym czasie. Chcemy w pogoni za zakupami, w ferworze świątecznych przygotowań – a jednocześnie odpowiednio wcześniej – zaproponować Państwu faktyczny klinek na splinek, zanim ów splinek, czyli apatia i chandra dopadnie nas przedświątecznie. To taki prezent dla własnej duszy, który możecie podarować sobie i swoim bliskim.

Check Also

Fundacja Wasowskich

Od początku istnienia Niebywalencji przyjaźnimy się z Fundacją Wasowskich korzystając z ich wiedzy i grzejąc …

Nasza charyzmatyczna prowadząca

Marta Saciuk – Sędzielarz Wykształcona śpiewaczka ( sopran lirico-spinto), aktorka,  ale przede wszystkim artystka kabaretowa. …